Υπερψηφίστηκε το Τεχνικό Πρόγραμμα του Δήμου Βέροιας...
Κατά πλειοψηφία εγκρίθηκε το ετήσιο πρόγραμμα δράσης του Δήμου Βέροιας (Τεχνικό Πρόγραμμα), έπειτα από 2 ώρες περίπου συνεδρίασης... Το Πρόγραμμα Δράσης για το 2014 έλαβε υπέρ 17 ψήφους, 3 κατά και 7 λευκά.
Νωρίτερα, η μειοψηφία άσκηση κριτική στην διοίκηση του Δήμου, ενώ από την πλειοψηφία τονίστηκε πως η κρατική χρηματοδότηση είναι σε μεγάλο βαθμό περιορισμένη και το Πρόγραμμα Δράσης (Τεχνικό Πρόγραμμα) είναι σε μεγάλο βαθμό εφαρμόσιμο και ρεαλιστικό.
0 Σχόλια
Το σχόλιό σας για την ανάρτηση (παρακαλούμε να τηρούνται οι όροι που αναφέρονται στους Όρους Χρήσης της ιστοσελίδας)