Ολοκληρώθηκε η παρέλαση της 25ης Μαρτίου στη Βέροια...
Ολοκληρώθηκε πριν από λίγα λεπτά η παρέλαση συλλόγων, σχολείων και τμημάτων του Στρατού στη Βέροια, με αφορμή την επέτειο της 25ης Μαρτίου. Νωρίτερα, τελέστηκε στο Ναό του Αγ. Αντωνίου Βέροιας Δοξολογία για την εθνική εορτή και στις 11.30 π.μ. ψάλθηκε επιμνημόσυνη δέηση στο Μνημείο Πεσόντων της πλατείας Ωρολογίου.
Την Κυβέρνηση εκπροσωπεί ο Γενικός Γραμματέας Γενικός Γραμματέας Κοινωνικών Ασφαλίσεων Παναγιώτης Κοκκόρης.
0 Σχόλια
Το σχόλιό σας για την ανάρτηση (παρακαλούμε να τηρούνται οι όροι που αναφέρονται στους Όρους Χρήσης της ιστοσελίδας)