Ομιλία για την 25η Μαρτίου στη Νάουσα...
Το Λύκειο των Ελληνίδων Νάουσας στα πλαίσια του εορτασμού της 25ης Μαρτίου διοργανώνει στην αίθουσα εκδηλώσεων της Εστίας Μουσών, την Τρίτη 25 Μαρτίου 2014 και ώρα 6 μ.μ. στην ομιλία με θέμα:
«Οι ριζοσπαστικές αντιλήψεις του Ρήγα Φεραίου και η συμβολή του στην Ελληνική επανάσταση», με ομιλητή τον επίκουρο καθηγητή στον τομέα Νεότερης και Σύγχρονης Ιστορίας, Λαογραφίας και Κοινωνικής Ανθρωπολογίας της Φιλοσοφικής Σχολής του ΑΠΘ κ. Ιάκωβο Μιχαηλίδη.
0 Σχόλια
Το σχόλιό σας για την ανάρτηση (παρακαλούμε να τηρούνται οι όροι που αναφέρονται στους Όρους Χρήσης της ιστοσελίδας)