Ανθοκομική Έκθεση από τα "Παιδιά της Άνοιξης" και το ΕΕΕΕΚ Αλεξάνδρειας...
«Τα Παιδιά της Άνοιξης» και το Εργαστήριο Ειδικής Επαγγελματικής Εκπαίδευσης και Κατάρτισης «Ε.Ε.Ε.Ε.Κ. Αλεξάνδρειας» διοργανώνουν φέτος για πρώτη φορά την Ανθοκομική μαζί με την Πασχαλινή Έκθεση.
Θα σας περιμένουμε όλους στην Πλατεία Δημαρχείου στη Βέροια από την Παρασκευή 04 Απριλίου έως και τη Μεγάλη Πέμπτη 17 Απριλίου 2014 και ώρες 09:00 – 21:00.
Επίσκεψη στο bowling
Τη Δευτέρα 31 Μαρτίου 2014, οι εκπαιδευόμενοι του Κέντρου “Τα Παιδιά της Άνοιξης” και οι μαθητές του ΕΕΕΕΚ Αλεξάνδρειας, επισκέφθηκαν τον Πολυχώρο Bowling City Club στη Βέροια, στο πλαίσιο των αθλητικών δραστηριοτήτων.
Τα παιδιά εξασκήθηκαν και διασκέδασαν παίζοντας bowling στις άρτιες εγκαταστάσεις του Bowling City Club.
Ευχαριστούμε τους ιδιοκτήτες και εργαζομένους του χώρου για τη φιλοξενία και για τις όμορφες στιγμές που χάρισαν στα παιδιά μας!
Το Δ.Σ. ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ & Ο ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ
0 Σχόλια
Το σχόλιό σας για την ανάρτηση (παρακαλούμε να τηρούνται οι όροι που αναφέρονται στους Όρους Χρήσης της ιστοσελίδας)