Ο Σκουμπόπουλος λέει όχι σε "χλιδάτα" εκλογικά κέντρα - Θα δέχεται κόσμο στα γραφεία του...
Από τον συνδυασμό "Αυτοδιοικητική Συνεργασία" του Χρήστου Σκουμπόπουλου, ανακοινώθηκαν τα παρακάτω:
" Σε μία εποχή που οι δημότες στενάζουν, κάτω από την παρατεταμένη οικονομική κρίσης της εφαρμοζόμενης μνημονιακής πολιτικής, οι υποψήφιοι Δήμαρχοι Βέροιας συναγωνίζονται για την δημιουργία χλιδάτων εκλογικών κέντρων, στολισμένων με πολύχρωμες αφίσες και δυνατούς φωτισμούς, για να τραβήξουν το ενδιαφέρον και την προσοχή των συνδημοτών.
Εμείς ως συνδυασμός της ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑΣ, σεβόμενοι την κατάσταση των συνδημοτών, δεν θα λειτουργήσουμε τέτοιο εκλογικό κέντρο και θα δεχόμαστε τους συνδημότες μας στα γραφεία του συνδυασμού μας, που στεγάζονται στην οδό Εδέσσης 3."
0 Σχόλια
Το σχόλιό σας για την ανάρτηση (παρακαλούμε να τηρούνται οι όροι που αναφέρονται στους Όρους Χρήσης της ιστοσελίδας)