Ο υποψήφιος Δήμαρχος Βέροιας Χρήστος Σκουμπόπουλος, επικεφαλής του συνδυασμού "Αυτοδιοικητική Συνεργασία", ήταν προσκεκλημένος στην εκπομπή της EURO Τηλεόρασης Κ. Μακεδονίας "Ο Συμπαραστάτης του Δημότη", που επιμελείται και παρουσιάζει ο Βασίλης Σαρρηγιαννίδης.
Κατά τη διάρκεια της εκπομπής, που προβλήθηκε το βράδυ της Παρασκευής 11 Απριλίου 2014, ο κ. Σκουμπόπουλος κλήθηκε να απαντήσει σε μία σειρά θεμάτων που απασχολούν τον Δήμο Βέροιας, αναφέρθηκε επιγραμματικά στα έργα τις θητείας του στον Δήμο και μίλησε για την επόμενη μέρα στον Δήμο, εφόσον οι πολίτες εμπιστευθούν και πάλι την εμπειρία και την αποτελεσματικότητά του.
Δείτε όλη την εκπομπή:
0 Σχόλια
Το σχόλιό σας για την ανάρτηση (παρακαλούμε να τηρούνται οι όροι που αναφέρονται στους Όρους Χρήσης της ιστοσελίδας)