Από τον Πολιτιστικό Όμιλο Ξηρολιβάδου ανακοινώθηκε, η εκδρομή στον Κολινδρό Πιερίας, που θα πραγματοποιηθεί από τις γυναίκες του Ομίλου. Συγκεκριμένα:
Το τμήμα γυναικών του Πολιτιστικού Ομίλου Ξηρολιβάδου διοργανώνει εκδρομή στον Κολινδρό Πιερίας για την παρακολούθηση των Χαιρετισμών στην Ιερά Μονή του Αγίου Αθανασίου.
Η εκδρομή θα πραγματοποιηθεί στις 20-3-2015, ημέρα Παρασκευή μετά το μεσημέρι. Παρακαλούνται οι Ξηρολιβαδιώτες και όσοι επιθυμούν να δηλώσουν συμμετοχή στα τηλ. 6979581823 και 6946461136. Ώρα αναχώρησης 3.30 μ.μ. από το περίπτερο Ελιά.
0 Σχόλια
Το σχόλιό σας για την ανάρτηση (παρακαλούμε να τηρούνται οι όροι που αναφέρονται στους Όρους Χρήσης της ιστοσελίδας)