Στην Διεύθυνση Αστυνομίας Ημαθίας, εκτός... καραμπόλας, έχει οριστεί για να αναλάβει ο μέχρι πρότινος Υποδιευθυντής της Δ.Α. Πιερίας, Γεώργιος Τουλίκας, ο οποίος φέρει βαθμό Αστυνομικού Διευθυντή (ένας βαθμός πριν τον Ταξίαρχο).
Από την άλλη, στο Κιλκίς (ή ενδεχομένως και πιο κοντά, πχ στην Πέλλα) θα μετατεθεί ο μέχρι πρότινος Υποδιευθυντής της Διεύθυνσης Αστυνομίας Ημαθίας, Ηλίας Μπόλος, ο οποίος - μέχρι να ολοκληρωθεί η διαδικασία τοποθετήσεων και ενστάσεων, παραμένει στην Ημαθία και αναπληρώνει τον υποστράτηγο Νικόλαο Μπαντουβάκη, ο οποίος προάχθηκε σε υποστράτηγο.
Από την άλλη, στο Κιλκίς (ή ενδεχομένως και πιο κοντά, πχ στην Πέλλα) θα μετατεθεί ο μέχρι πρότινος Υποδιευθυντής της Διεύθυνσης Αστυνομίας Ημαθίας, Ηλίας Μπόλος, ο οποίος - μέχρι να ολοκληρωθεί η διαδικασία τοποθετήσεων και ενστάσεων, παραμένει στην Ημαθία και αναπληρώνει τον υποστράτηγο Νικόλαο Μπαντουβάκη, ο οποίος προάχθηκε σε υποστράτηγο.
0 Σχόλια
Το σχόλιό σας για την ανάρτηση (παρακαλούμε να τηρούνται οι όροι που αναφέρονται στους Όρους Χρήσης της ιστοσελίδας)