Συνάντηση γνωριμίας, αλλά και εφ' όλης της ύλης συζήτηση, θα κάνει ο πρώτος σε ψήφους βουλευτής Ημαθίας του ΣΥΡΙΖΑ, Κώστας Λαπαβίτσας, με δημοσιογράφους των τοπικών ΜΜΕ της Ημαθίας, το ερχόμενο Σάββατο (14/3).
Όπως αναφέρει σε σχετική πρόσκληση προς τους δημοσιογράφους, συνάντηση "θα μας δώσει την ευκαιρία να ξεκινήσουμε μία ουσιαστική σχέση συνεργασίας προς όφελος του τόπου μας".
Αξιέπαινη η κίνηση του βουλευτή και ελπίζουμε να έχει διάρκεια (σε αντίθεση με όσα συνέβαιναν στο παρελθόν).
0 Σχόλια
Το σχόλιό σας για την ανάρτηση (παρακαλούμε να τηρούνται οι όροι που αναφέρονται στους Όρους Χρήσης της ιστοσελίδας)