Την υποψηφιότητά του για την ηγεσία της ΝΔ ανακοίνωσε μέσω twitter o Άδωνις Γεωργιάδης, γεγονός που καταδεικνύει πως το "alter ego" του, Μάκης Βορίδης, δεν θα καταθέσει υποψηφιότητα.
"Θέτω τον εαυτό μου και την πορεία μου στην πολιτική στην κρίση των Στελεχών, των Ψηφοφόρων και των Φίλων της Νέας Δημοκρατίας" έγραψε ο κ. Γεωργιάδης.
0 Σχόλια
Το σχόλιό σας για την ανάρτηση (παρακαλούμε να τηρούνται οι όροι που αναφέρονται στους Όρους Χρήσης της ιστοσελίδας)