ΔΤ: Με χαρά σας ανακοινώνουμε ότι τα εισιτήρια για τη συναυλία των Ελένης Βιτάλη - Γλυκερίας, εξαντλήθηκαν. Παρακαλούμε όσους προμηθεύτηκαν εισιτήρια, να προσέλθουν το αργότερο έως τις 8.30 μ.μ τη Δευτέρα (η πόρτα θα ανοίξει στις 8.00μ.μ) ώστε να υπάρξει ομαλή ροή και να βοηθηθούν οι συντελεστές στην ταξιθεσία.
Για όσους δεν πρόλαβαν: Μπορεί να διατεθεί ορισμένος αριθμός εισιτηρίων, εφόσον υπάρξουν κενές θέσεις ή επιστροφές. αλλά αυτό δεν θα γίνει πριν από τις 8.45 μ.μ . Η ανταπόκριση του κόσμου είναι εντυπωσιακή!
Ευχαριστούμε για την υποστήριξη.
Εκ μέρους του Κοι.Σ.Π.Ε "Δεσμός"
Ηλίας Γραμματικοπουλος - Προεδρος
Εκ μέρους του Σ.Ο.Φ.Ψ.Υ Ημαθίας
Γιώργος Σαλιαγκας -Προεδρος
0 Σχόλια
Το σχόλιό σας για την ανάρτηση (παρακαλούμε να τηρούνται οι όροι που αναφέρονται στους Όρους Χρήσης της ιστοσελίδας)