Στις εγκαταστάσεις του Αγίου Δημητρίου Χαρίεσσας τελέστηκε την Κυριακή 11 Οκτωβρίου 2015 η έναρξη της νέας χορευτικής χρονιάς με τον αγιασμό που πραγματοποιήθηκε από τον π. Χρήστο.
Ευχές για καλή χορευτική και σχολική χρονιά σε όλα τα παιδιά εξέφρασαν η αντιδήμαρχος κυρία Πασχούλα Χρυσούλα ο αντιδήμαρχος Δάγγας Στέλιος ο πρόεδρος της τοπικής κοινότητας Χαρίεσσας Σιδηρόπουλος Δημήτρης και ο πρόεδρος του συλλόγου Προύντσης Σωτήρης.
Αμέσως μετά την σεμνή τελετή του αγιασμού ακολούθησε γλέντι για όλους τους παρευρισκόμενους...
0 Σχόλια
Το σχόλιό σας για την ανάρτηση (παρακαλούμε να τηρούνται οι όροι που αναφέρονται στους Όρους Χρήσης της ιστοσελίδας)