Ανενεργό αγωγό του ΤΟΕΒ με ραντάρ θα εντοπίσει η ΔΕΥΑ Νάουσας, προκειμένου να χρησιμοποιηθεί για την διοχέτευση των ομβρίων υδάτων.
Σε δηλώσεις του ο Γιάννης Παρθενόπουλος, Πρόεδρος της ΔΕΥΑΝ, αναφέρει:
Η ΔΕΥΑΝ σε συνεργασία με εξειδικευμένη εταιρεία χρησιμοποιώντας ραντάρ θα εντοπίσει ανενεργό αγωγό του ΤΟΕΒ προκειμένου να αποσυμφορήσει την οδό Σπύρου Λαναρά από τα όμβρια ύδατα. Στο σημείο αυτό θα ήθελα να ευχαριστήσω τον κύριο Θωμά Μπλιάτκα για την βοήθεια του στο εγχείρημα αυτό και για την καλή συνεργασία που έχουμε στην διοίκηση της ΔΕΥΑΝ. Σκοπός μας είναι να απορροφήσουμε τα όμβρια που επιβαρύνουν το γήπεδο από την παραπάνω οδό.
0 Σχόλια
Το σχόλιό σας για την ανάρτηση (παρακαλούμε να τηρούνται οι όροι που αναφέρονται στους Όρους Χρήσης της ιστοσελίδας)