Στη Βέροια θα βρεθεί την Παρασκευή (16/10) ο μεταβατικός πρόεδρος της ΝΔ Βαγγέλης Μεϊμαράκης, προκειμένου να συμμετάσχει στις εορταστικές εκδηλώσεις για τα 103α Ελευθέρια της πόλης.
Προς το παρόν, δεν έχει υπάρξει επίσημη ανακοίνωση για το πρόγραμμα, αλλά - προφανώς - θα συμμετάσχει στις εκδηλώσει μέχρι και την παρέλαση, ενώ μετά, αναμένεται να έχει σύντομες επαφές (αναλόγως και με τις κοινοβουλευτικές υποχρεώσεις) με στελέχη της ΝΔ στην Ημαθία.
0 Σχόλια
Το σχόλιό σας για την ανάρτηση (παρακαλούμε να τηρούνται οι όροι που αναφέρονται στους Όρους Χρήσης της ιστοσελίδας)