Το Διοικητικό Συμβούλιο της «ΕΣΤΙΑΣ ΒΟΪΟΤΩΝ & ΔΥΤΙΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ» ανακοινώνει την έναρξη των χορευτικών τμημάτων του συλλόγου (παιδικό – ενηλίκων).
Η πρώτη συνάντηση θα πραγματοποιηθεί την Κυριακή 4 Οκτωβρίου 2015 και ώρα 12:00 στην αίθουσα πολλαπλών χρήσεων του 3ου και 14ου δημοτικού σχολείου Βέροιας.
Χοροδιδάσκαλος: ΠΑΝΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΗΣ
Τηλέφωνα επικοινωνίας:
Βαχτσεβάνου Θεοδώρα 6973550713
Τυριακίδης Αναστάσιος 6932732335
Μετά τιμής
Το Δ.Σ.του συλλόγου
0 Σχόλια
Το σχόλιό σας για την ανάρτηση (παρακαλούμε να τηρούνται οι όροι που αναφέρονται στους Όρους Χρήσης της ιστοσελίδας)