Το καφέ - ουζερί TEXAS, στην ορεινή Φυτειά Ημαθίας, έβαλε τα... χειμωνιάτικα, άναψε το τζάκι και σας περιμένει κάθε μέρα να απολαύστε τις γεύσεις, αλλά και την όμορφη ατμόσφαιρα...
Ειδικά για αυτό το τριήμερο, Παρασκευή 16 έως Κυριακή 18 Οκτωβρίου, σας περιμένει από το πρωί έως το βράδυ, για τσίπουρο, κρασάκι και εκλεκτούς μεζέδες και φαγητό, δίπλα στην φλόγα ή στην βεράντα του (αν ο καιρός το επιτρέπει και ο... πελάτης το σηκώνει!)
Τηλ. κρατήσεων - πληροφορίες: 23310 93144
0 Σχόλια
Το σχόλιό σας για την ανάρτηση (παρακαλούμε να τηρούνται οι όροι που αναφέρονται στους Όρους Χρήσης της ιστοσελίδας)