Τον προστάτη τους Άγιο Αρτέμιο τίμησαν το πρωί της Τρίτης (20/10) οι Αστυνομικοί της Ημαθίας, με Δοξολογία που τελέστηκε στο Μητροπολιτικό Ναό Αγ. Αποστόλων Πέτρου και Παύλου, από τον Μητροπολίτη Βεροίας, Ναούσης και Καμπανίας κ. Παντελεήμονα.
Στην τελετή παρέστη ο Διευθυντής της Δ.Α. Ημαθίας Γεώργιος Τουλίκας, ο διοικητής της 1ης Μεραρχίας Αντώνιος Νομικός, ο διοικητής της ΠΥ Βέροιας, Αλέξανδρος Κουβακάς, αξιωματικοί, αρχιφύλακες και αστυνομικοί, εν ενεργεία και αποστρατεία, καθώς και ο αντιπεριφερειάρχης Ημαθίας, Κώστας Καλαϊτζίδης και ο Δήμαρχος Βέροιας, Κώστας Βοργιαζίδης κ.α.
Στην τελετή παρέστη ο Διευθυντής της Δ.Α. Ημαθίας Γεώργιος Τουλίκας, ο διοικητής της 1ης Μεραρχίας Αντώνιος Νομικός, ο διοικητής της ΠΥ Βέροιας, Αλέξανδρος Κουβακάς, αξιωματικοί, αρχιφύλακες και αστυνομικοί, εν ενεργεία και αποστρατεία, καθώς και ο αντιπεριφερειάρχης Ημαθίας, Κώστας Καλαϊτζίδης και ο Δήμαρχος Βέροιας, Κώστας Βοργιαζίδης κ.α.
0 Σχόλια
Το σχόλιό σας για την ανάρτηση (παρακαλούμε να τηρούνται οι όροι που αναφέρονται στους Όρους Χρήσης της ιστοσελίδας)