![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjQMukkUO7DQxT-xOyIvBzpJmQ0NWRI2csw9n7ezl-tdTRwEniMYe4s0uMZkv2ipnulamS1b9VTRmJ2HbaIdmeEniLthWUtU1WP7F6BbX6TY19aeSB53xJn_goN2qm8dowvBRK4EKuoIeM/s640/veria.jpg)
“ΟΥΤΕ ΓΑΤΑ ΟΥΤΕ ΖΗΜΙΑ” από τον σύλλογο του Προμηθέα Βέροιας το Σάββατο 15 Σεπτεμβρίου και ώρα 8:30 μμ στον Τριπόταμο Βέροιας (στην αυλή του πρώην Κοινοτικού Καταστήματος).
Ο σύλλογός μας, σε συνεργασία με τον Πολιτιστικό Σύλλογο Τριποτάμου Βέροιας, θα παρουσιάσει την ξεκαρδιστική θεατρική παράσταση ¨ΟΥΤΕ ΓΑΤΑ ΟΥΤΕ ΖΗΜΙΑ¨, των Σακελαρίου – Γιαννακόπουλου, σε σκηνοθεσία Διονύση Καρολίδη.
Η παράσταση θα δοθεί εις μνήμην της πολυαγαπημένη μας Ελένης Παραστατίδου-Καρολίδου.
Σας περιμένουμε!
Κάντε LIKE στη σελίδα του InVeria.gr και... μείνετε ενημερωμένοι για όλα!
0 Σχόλια
Το σχόλιό σας για την ανάρτηση (παρακαλούμε να τηρούνται οι όροι που αναφέρονται στους Όρους Χρήσης της ιστοσελίδας)