Με αφορμή τα 44 χρόνια από την ίδρυση του κόμματος της αξιωματικής αντιπολίτευσης, διοργανώθηκαν εκδηλώσεις από τη ΝΔ, κατά τη διάρκεια της οποίας παρουσιάστηκε το νέο λογότυπο του κόμματος...
Με το μότο "αλλάζουμε τη Νέα Δημοκρατία για να αλλάξουμε την Ελλάδα", το νέο λογότυπο της ΝΔ είναι αφαιρετικό και μινιμαλιστικό, ολίγον δυσνόητο στην αρχή και σαφώς χωρίς να έχει σχέση με τα παλαιότερα λογότυπα του κόμματος.
Το επετειακό βίντεο της ΝΔ για την επέτειό της:
0 Σχόλια
Το σχόλιό σας για την ανάρτηση (παρακαλούμε να τηρούνται οι όροι που αναφέρονται στους Όρους Χρήσης της ιστοσελίδας)