Η διενέργεια της λαϊκής αγορά Μακροχωρίου θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη 27/10/2022 (αντί της Παρασκευής) λόγω του εορτασμού της εθνικής εορτής της 28ης Οκτωβρίου, όπως ανακοίνωσε το Σωματείο Πωλητών Λαϊκών Αγορών Ν. Ημαθίας.
Μένει μόνο το τυπικό της υπόθεσης, δηλαδή η σχετική απόφαση του Δημοτικού Συμβουλίου Βέροιας, που θα ληφθεί την Τετάρτη (26/10) σε έκτακτη - δια περιφοράς - συνεδρίαση.
Η αναδημοσίευση αναρτήσεων ή η χρήση πληροφορίων του InVeria.gr
επιτρέπεται μόνο με αναφορά στην πηγή, με ενεργό σύνδεσμο
0 Σχόλια
Το σχόλιό σας για την ανάρτηση (παρακαλούμε να τηρούνται οι όροι που αναφέρονται στους Όρους Χρήσης της ιστοσελίδας)