Τηλεοπτικές εμφανίσεις σε ΔΙΟΝ και ΕΓΝΑΤΙΑ Τηλεόραση του Χρ. Σκουμπόπουλου...
Δηλώσεις του υποψηφίου Δημάρχου Βέροιας κ. Χρήστου Σκουμπόπουλου θα φιλοξενηθούν σήμερα Δευτέρα (10/3/2014), στις 9 το βράδυ, στο κεντρικό δελτίο ειδήσεων της ΔΙΟΝ Τηλεόρασης Κ. Μακεδονίας.
Αύριο Τρίτη (11/3/2014), στις 10 το βράδυ, ο κ. Σκουμπόπουλος θα συμμετάσχει στην ζωντανή εκπομπή της ΕΓΝΑΤΙΑΣ Τηλεόρασης «ΑΝΤΙΠΑΡΑΘΕΣΕΙΣ», με θέμα τις δημοτικές εκλογές.
0 Σχόλια
Το σχόλιό σας για την ανάρτηση (παρακαλούμε να τηρούνται οι όροι που αναφέρονται στους Όρους Χρήσης της ιστοσελίδας)