Συνάντηση Σκουμπόπουλου με Εμπορικό Σύλλογο Βέροιας...
Στα γραφεία του Εμπορικού Συλλόγου Βέροιας βρέθηκε το απόγευμα της Πέμπτης 10 Απριλίου 2014 ο υποψήφιος Δήμαρχος Βέροιας κ. Χρήστος Σκουμπόπουλος και στελέχη του συνδυασμού «Αυτοδιοικητική Συνεργασία», όπου είχαν ενδιαφέρουσα συζήτηση με μέλη της Διοίκησης του Συλλόγου.
Ο πρόεδρος του Εμπορικού Συλλόγου Βέροιας κ. Νικόλαος Πατσιαβούρας έθεσε μια σειρά ζητημάτων που απασχολούν τον εμπορικό κόσμο της Βέροιας, όπως η δημιουργία «open mall» στην αγορά, ο φωτισμός, το οδόστρωμα και η εξυπηρέτηση των αυτοκινήτων στο εμπορικό κέντρο, καθώς και την ύπαρξη καταστημάτων υγειονομικού ενδιαφέροντος στην περιοχή, που αναπτύσσουν τραπεζοκαθίσματα.
0 Σχόλια
Το σχόλιό σας για την ανάρτηση (παρακαλούμε να τηρούνται οι όροι που αναφέρονται στους Όρους Χρήσης της ιστοσελίδας)