Ο σύλλογος Κρητικών Ν. Ημαθίας σε συνεργασία με τον μαιευτήρα γυναικολόγο Ευθύμιο Χατζόπουλο, με αφορμή την ημέρα της γυναίκας διοργανώνει ενημερωτική ημερίδα με τίτλο ''Καρκίνος του Μαστού - Πρόληψη και θεραπεία''.
Προσκαλούμε όλες τις γυναίκες του νομού μας στην άκρως επίκαιρη και ενδιαφέρουσα ημερίδα την Κυριακή 8 Μαρτίου στην αίθουσα του συλλόγου - Σοφοκλέους 7 - Πληρ. 6945789852
Είσοδος Ελεύθερη.
Για το ΔΣ
Αλιγιζάκης Στέλιος
0 Σχόλια
Το σχόλιό σας για την ανάρτηση (παρακαλούμε να τηρούνται οι όροι που αναφέρονται στους Όρους Χρήσης της ιστοσελίδας)