Ανακοίνωση ομάδας μπάσκετ ΦΙΛΙΠΠΟΥ Βέροιας: Οι χορηγοί επικοινωνίας κατέχουν εξέχοντα ρόλο τόσο σε τοπικό όσο και σε πανελλήνιο επίπεδο καθώς είναι εκείνοι που προσφέρουν το όχημα πάνω στο οποίο ταξιδεύει η ομάδα μπάσκετ του Φιλίππου Βέροιας. Είναι εκείνοι που κάνουν γνωστό στον κόσμο το κάθε βήμα της ομάδας μας.
Έτσι για την φετινή χρονιά θα συμπορευτούν μαζί μας ως χορηγοί επικοινωνίας, η αθλητική ιστοσελίδα Sportorama.gr και ο ειδησεογραφικός κόμβος InVeria.gr. Ευχαριστούμε τους υπεύθυνους για τη πολύτιμη συμβολή τους για την προβολή και την ανεκτίμητη στήριξή τους.
0 Σχόλια
Το σχόλιό σας για την ανάρτηση (παρακαλούμε να τηρούνται οι όροι που αναφέρονται στους Όρους Χρήσης της ιστοσελίδας)