Ρωτήσαμε μερικά υψηλόβαθμα στελέχη της ΝΔ για την ελλειπή παρουσία κομματικών στελεχών στο πλευρό του - μεταβατικού έστω - προέδρου της ΝΔ, Βαγγέλη Μεϊμαράκη στη Βέροια και η απάντηση που πήραμε μας εξέπληξε...
Όπως μας είπαν, δεν ενημερώθηκαν για την επίσκεψη του Προέδρου της ΝΔ, παρά μόνο μέσα από τον ηλεκτρονικό Τύπο, ενώ κανείς από το Επιτελείο του Βαγγέλη Μεϊμαράκη δεν ενημέρωσε τα στελέχη για το πρόγραμμα και τις επαφές του στην Ημαθία.
Αν ισχύει το ίδιο για όλα τα μέλη που δεν εμφανίστηκαν, εύλογα διερωτάται κανείς: Ήταν εσκεμμένη η... μπιζ μπιζέ εμφάνιση, για να τον έχουν... αγκαζέ κάποια τοπικά στελέχη, δεύτερης γραμμής μάλιστα, ή η επίσκεψη έγινε... άρπα κόλλα και δεν υπήρξε σοβαρή οργάνωση;
Αν πάλι δεν ισχύουν τα παραπάνω για όλους, ποιος... σαμπόταρε τον Πρόεδρο της ΝΔ;
0 Σχόλια
Το σχόλιό σας για την ανάρτηση (παρακαλούμε να τηρούνται οι όροι που αναφέρονται στους Όρους Χρήσης της ιστοσελίδας)