Το παγκάρι του Ναού Αγ. Δημητρίου, στην ομώνυμη οδό της Βέροιας, επιχείρησε να διαρρήξει ένας 36χρονος, χθες (13/10) γύρω στις 8.30 μ.μ., ωστόσο εκείνη την ώρα η νεωκόρος του Ναού πήγε στο σημείο και τον "έπιασε" επ' αυτοφόρω.
Σύμφωνα με τις πληροφορίες του InVeria.gr, ο 36χρονος, που δεν είναι η πρώτη φορά που επιχειρεί ανάλογες ενέργειες, έτρεξε προς τα στενά της Κυριώτισσας, ωστόσο λίγη ώρα μετά εντοπίστηκε από αστυνομικούς της ομάδας ΔΙ.ΑΣ,, που έσπευσαν στο σημείο και συνελήφθη.
Το θέμα έχει αναλάβει η Ασφάλεια Βέροιας.
0 Σχόλια
Το σχόλιό σας για την ανάρτηση (παρακαλούμε να τηρούνται οι όροι που αναφέρονται στους Όρους Χρήσης της ιστοσελίδας)