Ο Όμιλος Προστασίας Παιδιού Βέροιας σας προσκαλέι στη Μουσική Παράσταση που πραγματοποιεί με το φωνητικό – οργανικό σύνολο «Μονόγραμμα» με τίτλο «Τραγουδάμε για τα παιδιά μας» στο Χώρο Τεχνών Βέροιας την Τετάρτη 16 Μαΐου 2018 και ώρα 8.00 μ.μ.
Τιμή 10 ευρώ.
Με τιμή
το Δ.Σ.
Κάντε LIKE στη σελίδα του InVeria.gr και... μείνετε ενημερωμένοι για όλα!
0 Σχόλια
Το σχόλιό σας για την ανάρτηση (παρακαλούμε να τηρούνται οι όροι που αναφέρονται στους Όρους Χρήσης της ιστοσελίδας)